Tooted

Kõik BestIT OÜ poolt pakutavad tooted on üles ehitatud BestWeb platvormile.

BestWeb on internetipõhiste süsteemide loomise, arendamise, haldamise platvorm, raamistik. Raamistiku loomisel on arvestatud “suurte” süsteemide poolt püstitatud nõudmistega, mis tähendab seda, et BestWeb’i abil on võimalik luua lisaks tavapärastele internetirakendustele ka suuri ja keerukaid veebipõhiseid infosüsteeme. BestWeb’i peamiseks tugevuseks peamegi korralikult läbimõeldud arhitektuuri ja ülesehitust.

Ühise platvormi kasutamine erinevate rakenduste loomisel annab meile olulise konkurentsieelise võrreldes konkurentidega. Eelkõige tähendab see kiiremat arendusportsessi. Oleme kasutanud BestWeb platvormi kõigi enda poolt loodud veebipõhiste süsteemide loomiseks.
 

Platvormi loomisel oleme arvestanud erinevate oma ala tippspetsialistide ettepanekute ja soovitustega. BestWeb on tunnustatud arendusplatvorm oma ala asjatundjate, disainerite, programmeerijate ja tarkvarainseneride poolt.
 

Aja jooksul oleme suured süsteemid komponentideks jaganud. Vastavate komponentide abil saame moodustada keerulisi süsteeme kiiremini ja efektiivsemalt. Vastavatest komponentidest annab koostada väga erinevaid süsteeme. Hetkel pakume valmislahendusena järgnevaid tarkvarasüsteeme:

 

Üldjuhul on ettevõtted ja ettevõtete juhtimisstiilid ja -meetodid võrdlemisi erinevad ning firmad vajavad oma töös just selle konkreetse firma äriprotsesse toetavaid lahendusi. Lähtume reeglist, et klient peab saama vaid need moodulid ja just sellise funktsionaalsuse, mis just teda rahuldaks.


Küsi pakkumist

   ...